Spóźnione podsumowanie 2012 roku…

Rok 2012 zakończył się 3 tygodnie temu, a ja dopiero dzisiaj znalazłam czas na dokonanie rocznego bilansu.

Poprzedni rok obfitował w zmiany i ważne wydarzenia w moim życiu. W ciągu tego czasu dwa razy zmieniłam miejsce pracy oraz miejsce zamieszkania. Mam nadzieję, że rok, w który dopiero wkraczamy przyniesie więcej stabilizacji. Mimo, że zaczął się wyjątkowo mizernie jestem pełna nadziei, że trzynastka w dacie nie będzie przynosiła pecha. Mój limit pecha na ten rok został już wyczerpany…

2013

A teraz podsumowanie…

Rok 2012 rozpoczął się od wyjazdów. Najpierw Jelenia Góra potem częste wizyty w stolicy, aż w końcu przeprowadzka do Warszawy i comiesięczne wyprawy do rodzinnej miejscowości (ale nie narzekam, bo bardzo lubię podróże te małe i te większe). Lato upłynęło pod znakiem sympatycznych wycieczek rowerowych po stolicy. Jesień to czas kin i teatru. Zimą miałam okazję (pierwszy raz od 20 lat) włożyć łyżwy na nogi i cyrkulować na lodzie *:)

Oczywiście nie zapomniałam o oddawaniu się swojemu ulubionemu zajęciu jakim jest gotowanie, pieczenie i inne tego typu zajęcia kulinarne.

W 2012 roku wyznaczyłam sobie cel w ilości książek do przeczytania i z radością mogę się pochwalić, że cel osiągnęłam. Nie był może on zbyt wygórowany, ale i tak jestem dumna, że znalazłam czas, aby przeczytać 15 sztuk książek. Od razu spieszę donieść, że na ten rok poprzeczkę podniosłam do 20.

Nie udało mi się niestety zrealizować mojego zeszłorocznego postanowienia… a mianowicie zdobyć Rysy… no ale nie od razu Rzym zbudowano, przekładam to na 2013 rok *:)

A wszystkim Wam życzę 100% realizacji planów, marzeń i postanowień. Bądźcie szczęśliwi!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s