Sezon rowerowy w pełni


Welocyped, bicykl, czyli po prostu rower.  Historia powstania tego dobrodziejstwa wszech czasów zaczyna się już w 1490 roku, kiedy to powstał pierwszy projekt jednośladu. Opracował go Leonardo Da Vinci.
Dzisiaj rower jest bardzo popularnym środkiem transportu, spełniającym wiele funkcji zaczynając od użytecznej poprzez zarobkową, na rozrywkowej kończąc.
Powstała nawet swego rodzaju „moda rowerowa”, która przejawia się w ubiorze (nie koniecznie sportowym), a także w modelach rowerów.
A czym dla Was jest rower? Kiedy po niego sięgacie?

sezon rowerowySwój rower (a właściwie to nie swój bo zapożyczony jeszcze w zeszłym roku) odkurzyłam w kwietniu i zaczęłam jeździć nim do pracy. Mamy maj i sezon rowerowy w rozkwicie. Niedawno były moje imieniny i w związku z tym od swojego lubego dostałam nowy rower, taki jaki chciałam.

rower

Już nie mogę się doczekać pierwszej przejażdżki nim.
Wybrałam biały rower miejski typu retro z czarnymi dodatkami(to ten na zdjęciach). Z przodu posiada kosz, w którym będę woziła swoją torbę *:)

rowerJestem pewna, że doskonale sprawdzi się podczas przeprawy przez miasto, gdy będę zmierzała do pracy, a także na weekendowe przejażdżki, których już nie mogę się doczekać.

rower

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s